Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. İlişki sonrası geri çekilme yöntemini kullandınç İlişkiye girdikten 1 hafta sonra midem bulanıyor demeye başladı?

Merhabalar. Kız arkadaşımla ilişkiye girdik. İlişki sonrası geri çekilme yöntemini kullandınç İlişkiye girdikten 1 hafta sonra midem bulanıyor demeye başladı. Başka bir şikayetinin olmadığını söledi. İlşkiye girdikten 1 hafta sonra ara ara sadece mide bullantısının olması hamililek belirtisimidir?

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde  beş gün veya daha fazla gecikme olursa hamilelik testi yaptırmalısınız.

c****************** :

merhabalar daha önce sorum ama 2 aydır adetim gelmiyor göğslerimde irilik yda renk değişme yok ama adetim gelmiyor hamilemym =

Cevap:

Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.

http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

f******* :

merhaba, dün kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik içine boşaldım, daha sonra temizlendik, fakat eve gittiğinde vajinasında grili beyazlı jel kıvamında birşey oldugunu söyledi. ne olabilir

yardımcı olurmusunuz?

Cevap:

Arkadan ilişki diğer adlarıyla ters ilişki veya an*l ilişki ile
hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Meninin yani spermlerin
vajina ile temas etmesi ve buradan da vajina ağzından içeri girmesi ile
ancak bu tür bir ihtimalden söz  edebiliriz.Bu da gerçekten çok düşük
bir ihtimaldir. Böyle bir olasılıktan şüpheleniyorsanız tedbiren
adetinizde de en az 1 hafta gecikmesi kaydıyla içiniz de rahat olsun
diye test yaptırabilirsiniz.

Konuya dair Tahlil.com'da yazılmış yazılar ve benzer soru ve cevapları okumak için tıklayınız....

http://tahlil.com/arkadan-iliski-ile-ters-iliski-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.