Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla çıplak bir ilişki yaşadık, zevk suyundan hamilelik riski var mıdır?

Merhaba, kız Arkadaşımla adeti bittikten 1 hafta sonra sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık. İkimiz de çıplaktık ve ayaktaydık. Benim pen*sim kız arkadaşımın vajinasının girişine temas etti fakat içeri girmedi sadece sürtünme oldu. Kız arkadaşım bakire ve bakireliğine herhangi bir zarar gelmeden ilişkimiz bitti. İlişki sırasında boşalma olmadı (daha sonra uzak bir yerde oldu) ama zevk suyu vardı vajinaya zevk suyunun sadece değdiğine eminiz. İlişkimiz cumartesi öğle saatlerinde oldu ve pazartesi günü öğle saatlerinde (48 saat sonra) kız arkadaşım ELLA kullandı. Sizce hamile riski var mıdır? Çok fazla stres yapıyoruz bu yüzden sizlere sormak istedik lütfen bizi aydınlatır mısınız? Adette gecikme olursa da test yapmalı mıyız? Yoksa stresten dolayı mıdır? Hamilelik şansı nedir?Hamileliğe neden olan durumlar ile ilgili yazınızı okudum ama bizzat birinci ağızdan detaylı bilgileri tekrar duymak istiyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Srees yapmanızı gerektirecek bir durum bulunmuyor hamilelik yönünden rahat olun. Neden stres yapmamanız gerektiğini de açıklayalım. Öncelikle yakın temasınız sırasında bir boşalma olmamış ve vajinaya da giriş olmamış. Vajina içine erkeğin cinsel organı girmedikçe boşalma öncesi sadece bir kaç damladan oluşan zevk suyu ile hamilelik mümkün değildir. Aslında belirttiğiniz ilişki ve beraberliksonrası hamilelik şansı olmamasına rağmen üstüne bir de arkadaşınız ertesi günü hapı kullanmış. Zaten olmayan hamilelik şansı zaten aslında gerek olmamasına rağmen ertesi gün hapı kullanımıyla da sıfıra inmiş durumda. Bizler vajina içine boşalma olmadıkça ertesi gün hapının kullanılmasını çok önermiyoruz. Bu hap adet döngüsünde de bozukluğa yol açabiliyor. Adette gecikme ertesi gün hapı sebebiyle olabilir başka nedenler de gecikmeye yol açabilir. Ancak zaten olmayan bir hamilelik şansı nedeniyle ilave olarak test yapılmasına gerek görmüyoruz.
Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. Lütfen stres olmayın gecikmeli de olsa kız arkadaşınız adet görecektir. Ertesi gün hapını da belirttiğimiz gibi gerçek bir cinsel ilişki sonrası ve boşalmanın vajina içine olması durumunda kullanmanızı önermekteyiz.

İçiniz rahat olsun. Sağlık dolu günler diliyoruz.