Hamile kalmış mı kız arkadaşım? Hamile kalma ihtimali var mı?

İyi günler hocam 1 hafta önce kız arkadaşımla surtunme yoluyla birlikte olduk 2 kere vajinaya doğru bosaldim ic çamaşırına da ic tarafa da bulasti temizleme olmadi sabah ic camasirini değiştirdi acaba hamile kalma ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme yolu ile ilişki sonrası hamile kalmak düşük bir ihtimaldir. Bu tür ilişki sonrası boşalma sonrası erkeğin menisi ve içinde bulunan sperm hücreleri vajinanın içine kadar sızarsa hamilelik olasılığından söz edebiliriz.
Boşalmanızın mamaşırdan iç tarafa da olduğunu belirtiyorsunuz. Eğer iç taraf olarak söz ettiğiniz kız arkadaşının vajinası ve vajina ağzı ise bu durumda hamile kalma ihtimali az da olsa vardır. Ancak boşalmanız sadece kız arkadaşınızın çamaşırıyla ibaret ise ve buradan vajinanın içine sızma yok ise hamilelik olasılığı bulunmamaktadır.

Az önce de belirttiğimiz üzere vajina içine bir temas ve boşalma söz konusu ise hamilelik riski yönünden beklenen adet tarihinde gecikme olursa idrarda gebelik testi yaptırılması uygun olacaktır.