Kız arkadaşım yaklaşık 50 gündür regl olamıyor.

Hocam iyi günler Kız arkadaşım yaklaşık 50 gündür regl olamıyor ve bundan 1 ay önce ,adetken ve üzerinde tayt iç çamaşırı ped varken benimde boxer varken üstüme çıktı ve ben boşalmadım bu durum gebe bırakır mı çok tedirgin ve çok stres yaptı durumu anlatmaya çalıştım ama anlamadi en son sizden yardim almayi düşündük. karnı sis hala regl olamadı . Doktora gitmeye korkuyor hocam gönül rahatlığıyla doktora gidebilirmi? Şimdiden teşekkür ederiz hocam.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Belirttiğiniz bir şekilde ilişki ile hele kız arkadaşınız adetliyken gerçekleşen bu tür bir beraberlik ile kız arkadaşınızın hamile kalma olasılığı kesinlikle bulunmamaktadır. Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır. Sress durumu da bunu tetikleyebilir. Gönül rahatlığı ile doktora gidip adet göremediğini, beklenen adette gecikme olduğunu belirtebilir. Meslektaşımız büyük olasılıkla kendisine adet söktürücü bir ilaç verip beraberinde de bazı tahliller yapacaktır.