Hamile miyim? Prezervatifle Korunarak bir iliskim oldu.

Prezervatifle Korunarak bir ilişkim oldu bosaldı ve 2 dakika falan sonra cıkartarak sürtünme oldu bu sekilde hamile kalır mıyım. İhtimal var mıdır?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. İlişki sırasında arkadaşınız prezervatife boşalmış. Yaklaşık 2 dakika sonra da prezervatifi çıkarmış ancak vajinaya girmeden sürtünme olmuş. Bu durumda boşalma prezervatif içine olduğu için ve sonrasında da prezervatifsiz olarak vajina içine bir giriş olmadığı için ve sadece sürtünme olduğu için hamilelik şansı bulunmamaktadır. Burada boşalma sonrası prezervatif olmadan vajinaya giriş olmadığından emin olmanız çok önemli. Siz de bu durumun olmadığını ifade ediyorsunuz. Bu tür bir durum gerçekleşmedi ise hamilelik ihtimali yoktur.
Sağlıklı günler dileriz.