Kolay gelsin biliyorum defalarca kez de okudum adet gören birinin hamile olma ihtimali yok.Ama hamile kalmaktan korkuyorum.

Kolay gelsin biliyorum defalarca kez de okudum adet gören birinin hamile olma ihtimali yok 11 haziranda korunmalı ilişki yaşadım 30 haziranda ise adet oldum şimdi ise adet olmam çok yakın hissediyorum ama yalan yanlış şeyler yazıyor internette sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası normal adet kanaması yaşadıysanız gebelik riski ortadan kalkmış oluyor,endişe etmenize gerek yok.