Korunmalı ilişkiye girdim fakat ağızdan (verici) yoldan korunmasız ilişkiye girdim 1 ay sonra eliza testi oldum sonuçlar negatif çıktı ?

Korunmalı ilişkiye girdim fakat ağızdan (verici) yoldan korunmasız ilişkiye girdim 1 ay sonra eliza testi oldum sonuçlar negatif çıktı doktorum gelmene gerek yok dedi ama ben pskolojiyi üstümden atamadım bir daha test olmama gerek varmı?

Tahlil.com Cevabı : Sorun yok gözüküyor doktorunuza katılıyoruz