lenfnodu solservilal bölgeeksizyonel biyopsi:atipik lenfoid prolifer.. ne demektir.

oğlm 4 yaşnda biyopsi yaptırdk çıkan sonuç klinik tanı:sol servikal lenfoma mikroskjopi:2x1.5x1 ölçülerinde ve 1cmçapnda kapsülü gri beyazrenkli nodüler doku kesitlerinde sarı beyaz renkteelastikkıvamda izlendiler a(2)b(1 y) tanı lenfnodu solservilal bölgeeksizyonel biyopsi:atipik lenfoid prolifer

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz tam olarak yazılmamış, ancak enfeksiyonla uyumlu görünmektedir, doktorunuzla konuşmanızda fayda vardır..