Lütfen yardım.Sevgilimle düzenli ilişkiye giriyoruz. Çoğu zaman prezarvatif kullandık Hamile olma ihtimalim nedir?

 Sevgilimle düzenli ilişkiye giriyoruz. Çoğu zaman prezarvatif kullandık ancak 2 3 defasnda,sürtündükten sonra göbeğime boşaldı.son 3 defadır ilişki sırasında kanamam oluyor.5 gün içinde adet olmam lazım ama hiçbir belirti hissetmiyorm(karnım ağrımıyor vs.).hamile olma ihtimalim nedir?LÜTFEN yardım?!!:(

Tahlil.com Cevabı : İlişki sırasında kanama olması olağan değil.Bir hastalık belirtisi olabilir.Adetinizde en az 1 hafta gecikme olmadan test yaptırmayın, belirtiğiniz şekilde hamilelik düşük ihtimal