mayisin sonunda adet gormem gerekirken adet gormedim cok streslyim yardimci olurmusunuz hamilemiyim acaba :(

merhaba hocam mart ayında iki defa iliskiye girdik nisanlimla ama icime boşalmadı zevk suyuolabilir bilmiyorm ben martın sonunda hasta oldum daha sonra nisanin sonunda hasta oldum mayisin sonunda adet gormem gerekirken adet gormedim cok streslyim yardimci olurmusunuz hamilemiyim acaba :(

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası iki ay normal zamanınızda adet olmuşsunuz. Bu durumda 3 ay önceki ilişki için hamilelik ihtimalinden söz edemeyiz.