Meraba hocam erkek arkasımla bırlıkte olduk adetımın 4 günü ıçıme bosaldı ve suan adetıme 9 gün kaldı ?

Meraba hocam erkek arkasımla bırlıkte olduk adetımın 4 günü ıçıme bosaldı ve suan adetıme 9 gün kaldı ama bu aralar sıklıkla ıdrara cıkıyorum gögüslerımde hafıf şışlık war ıstahımda acıldı hep yemek yeme ıstegı var bu aralar hamılelık belırtılerı olablır mı ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer adetinizde beş gün veya daha fazla gecikme olursa kadın doğum uzmanına başvurun.