Merhaba ben 4 kere idrar testi yaptım hep pozitif çıktı dün kan tahlili gebelik yok dediler yardımcı olur musunuz kafam çok karışık

Tahlil.com Cevabı : Kanda gebelik testinin güvenilirliği idrar testine göre daha yüksektir. Bu yüzden bhcg değerine göre gebelik olup olmadığı değerlendirilir. Beklenen adet tarihinizde gecikme yaşanır ise bir kadın doğum doktoruna muayene olabilirsiniz.