Merhaba hocam bunu sorduğum için çok utanıyorum aslında.Hamilelik şansım var mıdır?

Merhaba hocam bunu sorduğum için çok utanıyorum aslında. Erkek arkadaşım elime boşaldı benim kıyafetlerim vardı zaten herhangi bir temasımız yoktu. Yarım saat kadar sonra ben ellerimi yıkadım birkaç kez ve sonrasında iç çamaşırım varken sadece klitorise dokunarak mastürbasyon yaptım. Bu durumda elimde sperm kalmış olma ihtimali ya da bulaşıp hamile kalma ihtimalim var mıdır? Reglimin son günüydü bugün kahverengi lekem de geldi her zamanki gibi

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Utanmanızı gerektiren bir durum yok. Bizler sizleri bilgilendirmek için buradayız. Bu şekilde bir hamilelik şansı bulunmamaktadır. Öncelikle erkek arkadaşınız elinize boşaldıktan sonra ellerinizi yıkamışsınız. Bu durumda canlı sperm hücresi bulunmadığından cinsel bölgenize hem de yarım saat sonra dokunmanız ile hamile kalma şansınız yoktur.  İçiniz rahay olsun. Hamilelik ihtimali bulunmuyor.