Merhabalar ben tup bebek yaptirmistim 12. Gun beta hcg testi yaptrmamizi soledi dr.muz sonucumuz0,179 cikti?

Merhabalar ben tup bebek yaptirmistim 12. Gun beta hcg testi yaptrmamizi soledi dr.muz sonucumuz0,179 cikti fakat dr.ikiz oldugunu fakat birinin tutunmadigini soledi digerinin tutundgnu soledi ama bu sonuca gore gebelik oldugunu zannetmiyorum siz nasil yorumluyorsunuz

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki yok, negatif sonuç, ikiz mikiz değil, tek bir gebelik bile yok