merhabalar kolay gelsin.söyle bi sorum olacak sag boslukta olusan agriyla (ilk defa olan)hastanede i

abalar kolay gelsin.söyle bi sorum olacak sag boslukta olusan agriyla (ilk defa olan)hastanede idrar tahlili yapildi hersey normal fakat erorisit ++(8)cikti bundan korkmalimiyim acaba..

Tahlil.com Cevabı : larsaniz sevinirim.taklilden once agri kesici icmistim bununda etkisi varmidir yuksek cikmasinda.simdiden tskler