Merhabalar trigliserid 248 hdl kolesterol 32 çıktı yorumlarmisiniz lutfen diğer sonuçlar normal Aral

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar trigliserid 248 hdl kolesterol 32 çıktı yorumlarmisiniz lutfen diğer sonuçlar normal Aralık'ta bulunuyor kafami taktim iyi degilim suan lutten yardimci olursaniz sevinirim