Nişanlımla ilk kez birlikte oldum. Adetinden 1 gün sonra ilişki yaşadık sadece 1 kez pen*simi vajinasına soktum?

Nişanlımla ilk kez birlikte oldum. Adetinden 1 gün sonra ilişki yaşadık sadece 1 kez pen*simi vajinasına soktum boşalma olmadı zevk suyundan endişeleniyoruz. Kızlık zarıda bozuldu. Ve bu durumda hamile kalma şansı var mıdır ?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde beş gün veya daha fazla gecikme olursa hamilelik testi yaptırın.