Nişanlımla yuzeysel ılişkı yasadık .pen*si tam içime almadım zarda yrtlma hisstmedim de o boşaldı ama boşaldgı esnada kendinı geri cekti?

Nişanlımla yuzysel ılşkı ysadk.pen*si tam içime almdm zarda yrtlma hsstmedim de o boşaldı ama boşaldgı esnada kendnı geri cekti birz bulasr gbı oldu vajinama reglımn 5.gunuydu kanamam btmstı dmla dmla akar normalde bu olydan 1 saat snra ertsı gun hapı ıctm ve kan gldı vajınadan?zar mı yrtldı hamılemym

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum uzmanına başvurun.