On gün sonra kan testi yaptırdım o da negatif ama sonradan yükselmis olmasından korkuyorum adetimi gördüm ama

en sevgılımle surtunme yoluyla bırlıktelık yasadım üzerimde kot tayt ve ıc camasırı varken sevgılımdede ıc camasırı vardı ve uzerıme bosalmadı benım korkum zevk sıvısı sulasıp hamıle kalabılırmıyım uc ay gectı uzerınden bı kac kez evde test yaptım negatıf ılıskının uzerınden on gun sonra kan testı yaptırdım oda negatıf ama sonradan yukselmıs olmasndan korkuyorum adetımı gordum ama yınede ıcım rahat degıl hamıle kalabılırmıyım bu sekılde

Tahlil.com Cevabı : Negatif çıkan testleriniz durup dururken pozitifleşme imkanı yok. Üzerinizde çamaşırlarınız varken hamile olma ihtimaliniz de yok.