Sağlkçıyım lise üçe giderkenelime dalgınlıkçokdefaiğne batırdım ama önemsememiştim.

HBs ag 0.79 antı hıv 0.25 antı HCV 0.03 max. değerleri 0.9 olmasıg erekirken benim değerlerimsSağlkçıyım lise üçe giderkenelime dalgınlıkçokdefaiğne batırdım ama önemsememiştim.kan almada çalıştıktantan 2-3 haftasonra feci bir girp geçirdim gövdemde penmbe kırmızı kaşıntılı yaralar çıktı.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal, sorun yok.