Sevgilimle 2 ay önce sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık, içime boşalmadı ilişki sonrası adet günümden 3 gün önce regl oldum 2. Ayda da adet günümden 2 gün sonra regl oldum, hamile olma ihtimalim var mı?

Sevgilimle 2 ay önce sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık, içime boşalmadı ilişki sonrası adet günümden 3 gün önce regl oldum 2. Ayda da adet günümden 2 gün sonra regl oldum, hamile olma ihtimalim var mı? Normalde adeti düzenli olan bir insanım

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelik olasılığından söz edemeyiz.İlişki sonrası 2 ayrı adet döngüsü geçirmişsiniz.Bu durum da hamilelik olmadığını destekliyor.İçiniz rahat olsun.