Sevgilimle 4 5 defa önden ve arkadan ilşikiye girdik?

 Sevgilimle 4 5 defa önden ve arkadan ilşikiye girdik ama hiç bi şekilde içime boşalma söz konusu olmadı zevk suyunun bulaşmamasında dikkat ettik kızlık son ilişkide patladı tamamen ama içime boşalmadı hamile kalma durumu olmuşmudur?

Tahlil.com Cevabı : Adetinde 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.