Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 1 hafta aralıklarla. Ama saniyeler sürdü ayrıca pen*s başını elimle kapattım vajinama gelmesin diye.Korkuyorum hamile kalmış mıyımdır lütfen cevaplayın?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık 1 hafta aralıklarla. Ama saniyeler sürdü ayrıca pen*s başını elimle kapattım vajinama gelmesin diye. Ne kadar etkili olur bilmiyorum.Biri reglim bittikten 3 4 gun sonraydı bu ayakta olduğu için elimle tutamadım.Biri de bugündu. Bakireyim. 10u ila 20si arası regl olmayı bekliyorum. Korkuyorum hamile kalmış mıyımdır lütfen cevaplayın?

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme yoluyla gençlerin beraber olması sıklıkla başvurulan bir ilişki türü.Bu konuda sitemize pek çok soru geliyor.

Bu tür bir ilişkiyle hamilelik şansı neredeyse imkansızdır.
Hamilelik için ise tek bir olasılık vardır.Boşalma sonrası erkeğin menisinin vajinaya girmesi ve yumurta ile buluşması.Ancak sürtünme sonrası vajinaya sperm bulaşı olasılığı var ise az da olsa bir gebelik ihtimali vardır.
Bu durumda da adet tarihinde en az 7 gün gecikme olur ise tedbiren gebelik testi yapılabilir.

E** :

pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu olarak da bilinen boşalma öncesi pen*sden gelen ve sperm hücresi içerebilen sıvı nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz lakin bu meninin vajinaya girmesinden daha düşük bir ihtimal demişsiniz pen*s vajinaya girmedi sonuçta klitoris dudaklarına degdi ayrıca Boşalma olmadı o halde hamile kalınması mümkün değildir diyebilir miyiz?

Cevap:

Hamileliğin nasıl oluştuğu konusunda yeterli bilgi sahibi olmadığınız anlaşılıyor.
Cinsel konularda bilgi sahibi olmadan ve çoğunlukla da  erken yaşlarda bu tür beraberlik yaşayanlardan Tahlil.com'a  buna benzer yüzlerce soru geliyor.Bu soruların çoğu da cinsel bilgisizlikten kaynaklanan sorular.
Muhtemelen yaşınız da küçük.Bu tür durumlarda hamilelik şansı yoktur.
Size önerimiz hamilelik oluşumu ve konuya dair sitemizde yazdığımız yazıları dikkatle okumanız ve bu konuda sorulmuş soru ve cevapları gözden geçirmeniz.Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi ve benzer soru ile cevapları okuyabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

E** :

Vajinama pen*s girmedi sadece surtunduk bakireyim boşalma olmadı sadece surtunurken pen*s başındaki zevk suyu klitoris dudaklarına değmiş olabilir bu hamilelik yaratir mi

Cevap:

Küçük yaşlarda  olup  cinsel konularda bilgi sahibi olmadan  cinsel  deneyim yaşayan sizler gibi pek çok okurumuz var.
Bu tür  ilişki sonrası hamilelik korkusu ile bizlere bir çok soru geliyor.
Bize yazdığınız ilişki türünde  hamilelik ihtimali pek mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak size önerimiz mutlak suretle aşağıdaki bağlantıyı dikkatle okuyup hamilelik oluşumuna dair bilgi sahibi olmanız.

Aşağıdaki bağlantıda belirtilen yazıları ve sorulmuş benzer soru ve uzmanlarımızca verilen cevapları dikkatle okursanız bu konuda bilgi sahibi olacağınızı umuyoruz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.

E** :

Boşalma olmadı sadece zevk suyundan emin değilim ama geldiğini sanmıyorum yine de korkuyorum cevaplayın lütfen teşekkürler

Cevap:

Korunmasız ilişkilerde, erkeğin vajina dışına boşalması sık görülen bir durumdur.
Ancak her ne kadar dışarı boşalma olsa da, pen*s vajinaya girdiği sürece zevk suyu olarak da bilinen boşalma öncesi pen*sden gelen ve sperm hücresi içerebilen sıvı nedeniyle bir hamilelik şansından söz edebiliriz.

Bu hamilelik şansı tabii ki, meninin vajinaya boşalmasından çok daha düşüktür ama yine de düşük de olsa  bir hamilelik şansı bulunmaktadır

Zevk suyu nedeniyle hamilelik şansı ve bu konuya dair Tahlil.com'a sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıları tıklayınız...

Hamilelik tanısı ve hangi durumlarda hamilelik olasılığının bulınduğuna dair aradığınız tüm bilgiler burada

Zevk suyu ile hamilelik şansı nedir?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.