Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.Hamile kalmış mıdır?

 Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.ama vaj**na ya girmedim hatta oraya sürtünmedim bile boşalmada olmadı ama zevk suyu bulaşmış olabilir korkuyoruz ,ilişkiden hemen sonra iyice yıkandı ama 10 gündür bunalıma girdik ikimizde adet zamanı bugün itibariyle 1 gün gecikti hamile kalmış mıdır ??

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şansı düşük gözüküyor belirtiğiniz ilişki sonrası