Sevgilimle sürtünme yoluyla ilşkiye girdik fakat kıyafetlerimiz üzerimizdeydi ?

hocam merhabalar sevgilimle sürtünme yoluyla ilşkiye girdik fakat kıyafetlerimiz üzerimizdeydi üç kere aynı kııyafetlerle boşalınca ıslaklığın kız arkadaşımın çamaşırına geçme ihtimalinden hamilelik riski var mıdır. şimdiden teşeklürler.

Tahlil.com Cevabı : Tebrik ediyoruz, sorunuzu ilginç sorular arasına geçirmeyi başardınız.Elbiselerin hamile olma riski ile bahsettiğiniz risk aynı orandadır.