Sevgilimle üzerimizde kıyafetlerimiz varken seviştik.Hamile olabilir miyim?

3  hafta önce sevgilimle  seviştik .Üzerimizde kıyafetlerimiz vardı aslında boşalma olmadı daha doğrusu acıp da boşalmadı içten kendisi boşalmış olabilir ama ben hissetmedim. Adet günüm geçti adet olmadım daha bu hayli olarak korkutuyor beni karnımda biraz şiş tatile geldim hava degişikliği diye düşünüyorum ama yinede korku sarıyor insanı… :( Lütfen yardımcı olun teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :  Bu tür bir ilişki sonrası hamile olabileceğinizi cidden düşünüyor musunuz?Siz en iyisi bir daha bu işlere girişmeyin