Sevgilimle yaklaşık 10 dün önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik onun eline gelen zevk suyuyla benim vajinama gelenlerle hamile kalırmıyım ?

Sevgilimle yaklaşık 10 dün önce sürtünme yolu ile ilişkiye girdik onun eline gelen zevk suyuyla benim vajinama gelenlerle hamile kalırmıyım ? adetimede yaklaşık 15 gün var ve karnımda bi şişlik hissediyorum acaba nedeni nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Ölme eşşeğim ölme, daha bu tür olasılıklardan bile korkuyorsanız, size önerimiz sevgilinize bir daha 1 metreden fazla yaklaşmamanız. Erken yaşta ve hiç bir cinsel bilgi olmadan girişilen bu tür ilişkiler maalesef ülkemizin gerçeğini de ortaya koyuyor.Yukarıdaki yazıda detaylı bilgi var, dikkatle oku.