Sonra ki ayda adet günü geçti hamile kalma olasılığı var mıdır ?

hocam merhaba ben arkadsımla adet süresi bittikten sonra sürtünme yoluyla ılıskıye gırdık kız arkaadasım 1 ay sonra normal adet gününde adetını oldu fakat sonrakı ayda adet günü geçti hamile kalma olasılığı varmıdır cvplarsanız cok sevınırım

Tahlil.com Cevabı : Adetini gördükten sonra ki dönemde korunmasız bir ilişkiniz olmadıysa hamile olma ihtimali yok.