Sperm testi sonuçlarım nasıl?

Aşağıdaki sperm testi sonuçlarına göre çocuğum olma ihtimali nedir.Teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Abstinans Süresi : 4 günViskosity : Az YapışkanVolüm : 3.9 ccRenk : D.BeyazGörünüm : Gri-OpalasanpH : 7.78Yuvarlak Hücre : % 15 ( lökositler,epiteller,germ hücreleri )Motilite : Hızlı İleri Hareketli: % 60Yavaş İleri Hareketli: % 3Yerinde Hareketli: % 3Hareketsiz : % 34İmmotilite : % 34 ( HAREKET ETMEYEN )Likefaksiyon : 25 dk.1.cc deki Sperma :22.051.000Total Sperma : 86.000.000Vitalite : % 66 ( HAREKET EDEN )H.O.S Test : % 62Lökosit : 275.000 / mlMikroskopi : Her sahada 3-4 yuvarlak hücre, 1-2 lökosit görüldü.Eritrosite rastlanmadı.Sperma hücreleri hareket ve morfolojisinde anormal bir durum gözlenmedi. 3 saatlik inkübasyon sonucu normal dışı yavaşlama ve ölü sayısında artış gözlenmedi.Tahlil Yorumu:Sperm testi sonucunuz normal