Sperm testi sonucuna göre çocuk sahibi olma olasılığım nedir?

2 yıllık evliyim hala çocuğum olmuyor sperm testi yaptırdım bu sonuçlara göre çocuk sahibi olma olasılığım nedir yorumlarsanız sevinirim. Abstinans süresi:3 gün Viskostiy:Az yapışkan Volum:4.2c.c renk:D.beyaz Görünüm:gri_opalasan pH:7.59 Yuvarlak hücre:%4 MOTİLİTE: Hızlı ileri hareketli:%56 Yavaş ileri hareketli:%5 Yerinde hareketli:%5 Hareketsiz:%34 İmmotilite:%34 (hareket etmeyen) likefaksiyon:25 dk. 1.cc deki sperma:12.142.000 Total sparma:51.000.000 Vitalite:%66 H:O:S test :&59 Lökosit:215.000/ml eritrosit: Negatif aglütinasyon: Negatif MORFOLOJİ Normal yapı:%63 Anormal yapı :%37 Değerlendirilen spermatozoid sayısı 32 normal yapı :%13 anormal yapı: %87

Tahlil.com Cevabı : Anormal şekilli sperm oranı yüksek, bunu söyleyebiliriz.