Sürtünme İle Hamile Kalır mı?

Biz kız arkadaşımla 3 ay önce şubat ayında sürtünme ile ilişki yaşadık ve aşırı stres yaptık ve sonucunda hamile olmadı adetini güzelce 27 şubatta oldu. 2 ay önce 5 martta kız arkadaşımla sürtünme ile ilişkiye girmiştik bende boxer içinde peçete ve üstünde eşofman vardı onda ise kot pantolon ve iç çamaşırı 2 defa boşaldım ve ilkinde hiç bişey yoktu 2.sinde ise peçeteyi biraz geçmiş boxer dışında ıslaklığı gözüküyordu ve bu bizde en başta korku oluşturmadı ama stres oluyorduk önceki ay da stresten adeti gecikmiş ve 34 güne çıkmıştı bu sefer yaptığımızda 29 mart günü 32. gün hafif bir akıntıyla başladı ve öncekilerden az olduğunu söyledi 4 gün sürdü gibi oldu ilk gün hafif pembe 2 ve 3. gün normal kırmızı son güne doğruda az az bazen pembe bazen kırmızı gibi geldiğini söyledi bittikten 2 gün sonra 2. gün minik bir kahverengi akıntı geldi dedi ama bu bazı adetlerinde 1 gün sonra oluyormuş normalde biz bunu yerleşme kanaması mı yoksa diye yorumladık ve korktuk baya test yaptırmaktan da korktuk ve bekledik 29 martta olmuştu bugün 1 mayıs 34 gün geçti ve hala olmadı tüm ay boyunca karnında minik ağrılar oldu ve bu son hafta aşırı stres yaptı ve hala çok yapıyor ve bende yapıyorum ay boyunca olan şeyler stresten mi yoksa hamile mi anlayamadık aşermesi yok 2 kilo almış ama bu aya denk geldi gibi bişey yani önceki ayla beraber 2 kilo almış idrara 6 7 kere gittiği günler oldu ve karnı da önceki adetinden sonra hafif şişlik kaldı kilo diye yorumladık ama bilemedik bu son hafta işte ağrıları biraz biraz arttı olacakmış hissi var ama hemen gidiyor dedi ve karnı da biraz daha şişti doktora gidemiyoruz aile korkusu çok fazla yani 2 ay hayatımızda yaşayamayacağımız stresi yaşadık yarın test yaptırmayı düşünüyoruz sizce hamile midir?

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik ihtimali yok yazdıklarınıza göre. Zira 5  Mart tarihindeki  son sürtünme ile ilişki sonrası ( zaten bu tür ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır) arkadaşınız adetini görmüş. Bu zaten hamilelik ihtimalinin kalktığını gösterir. Zaten bu tarihten sonra da başka bir ilişkiniz olmamış. Arkadaşınızın 2 kilo alması, karnın ve idrara sık çıkması ise direkt bir hamilelik belirtisi değildir. Şu aşamada belirttiğiniz bilgilere göre hamilelik ihtimali bulunmuyor doğal olarak da bu konuda strese girmenizi gerektiren bir durum da yok.
Test yaptırmanıza da bu bilgilere göre gerek yok ancak stres adet düzeninde bozukluk ve gecikmeye sebep olabilir. Arkadaşının bir kaç hafta içinde adetini görecektir.

Sağlıklı günler dilerim.