Ters iliski yasadim ve arkadan ile basladi arkadan ile bitti.Hamile kalabilir miyim?

Ters iliski yasadim ve an*l ile basladi an*l ile bitti bundan 10 gün önce 30 haziran adet olusum ve 5 temmuz bitisim herhangi bir korunma olmadi ama icime bosalmadi vajinaya kizlik zarina temas olmadı iliski bittikten sonra islak mendille silindim ve lavaboda yıkadım iyice eve geldikten sonra hafif atesim ve mide bulantim oldu ertesi gün vajinamdan 2 damla kan geldi ve pıhtıda düstu bu durun 2 gün devam etti ve sadece gündüz oglen aksama arasi oldu sonra kahrengi bir leke geldi ve bitti bununla beraber kasık agrilarim oluştu kanama bittikten 2 3 gün kadar hala devam etti kasık ve bel agrilarim bunlarla beraber goguslerim hassaslaşti ve yanma şişlik oldu sabah uyandigimda midemde kazıntı ve degisik haller oldu hamilemiyim bilmiyorum adet dönemim yaklasti acaba ondanmi iliski biteli 10 gun oldu adetime 9 gün var test yapsam cikarmi yoksa erkenmi sizce bu hamilemiyim gün icinde cevap verirseniz sevinirim lütfenn ..?

Tahlil.com Cevabı :

Arkadan ilişki, ters ilişki gibi   normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.
Hamilelik için çok düşük de olsa sadece bir olasılık bulunmaktadır.
Boşalma sonrası menininanüsten çıkıp vajinaya sızması ve bulaşmasıdır.Bu durumda vajinaya giren sperm hücreleri gebeliğe sebep olabilir.Ancak gebelik belirtileri bahsettiğiniz kadar erken ortaya çıkmaz ve zaten bu da oldukça zayıf bir olasılıktır.Ancak tamamen de imkansız değildir.Bu tür bir ihtimal söz konusu ise beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikme olduğunda gebelik testi yapılabilir.
Arkadan ilişkinin bir diğer riskli yanı ise, an*l ilişki hedeflenmesine rağmen yanlışlıkla vajinaya giriş ihtimalidir.
Bu durumda da kaçınılmaz olarak gebelik riski de olacaktır.

Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilir ve konuya dair benzer sorulara uzmanlarımızca verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.