Total testosteron seviyem 3,10 çıktı. Normal değerler 1,75 ile 7,81.23 yaşında bir erkek için çok az değil mi?

Total testosteron seviyem 3,10 çıktı. Normal değerler 1,75 ile 7,81. Testosteronu düşük erkeklerin tüm fiziksel ve ruhsal özellikleri bende mevcut. 23 yaşında bir erkek için çok az değil mi? Düzenli olarak fitness yapıyorum, dengeli besleniyorum, alkol veya sigara kullanmıyorum.

Tahlil.com Cevabı :  Total testosteron seviyeniz normal çıkmış.Bu açıdan problem yok.Sağlığınııza da gerekli özeni gösterdiğiniz anlaşılıyor.