Tüm bunlara rağmen hamile olma riskim var mı?

şüpheli ilişkimden sonra 1 kere 4 gün süren bir adet oldum.3 kere idrar testi yaptırdım negatif çıktı.ama karnım şişik ve ağzımda pas tadı var.tüm bunlara rağmen hamile olma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif ve adet görmüşsünüz. Hamile kalma riskiniz yok.

s********* :

yüzeysel yaşanılan ilişkiler de eşlerin her ikisinde de iç çamaşırı varken erkek o şekilde kadın üzerinde boşalırsa gebelik oluşur mu?

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.Elbise ve çamaşır varken hamile kalınır mı?http://tahlil.com/elbise-ve-camasir-varken-iliskide-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

n********* :

Merhaba,adetim 2 gün gecikti 2 gün önce kan testi yaptırdım 5.61 cıktı 2 gün sonra tekrarladım bugün 6.37 cıktı hamile değillkende bu hormon artış gösterirmi?yoksa yeni bir hamilelik başlangıcı olabilirmi

Cevap:

Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.