Tüp bebek yaptırdım dün 12. Transfer günümdü.beta hcg test sonucum 4.10 çıktı sizce artış olur mu? Hamile kalır mıyım?

Tüp bebek yaptırdım dün 12. Transfer günümdü.beta hcg test sonucum 4.10 çıktı sizce artış olur mu?Hamile kalır mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Değerin artış gösterip göstermeyeceğini öngöremeyiz ancak doktorunuzun önermiş olduğu tarihte veya iki gün sonra tekrarlamanız durumunda daha net ve sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.