Üzerimizde kıyafetler varken sürtünmeli ilişki yaşadık. İç çamaşırında çok az kan vardı. Kızlığı bozulmuş olabilir mi?

Merhaba, Bir konuda hakkında sizden bilginize ihtiyacım var. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik üzerimizde eşofman vardı bu ilişki içerisinde ağrısı olmadığını söyledi ve sabah uyandığında az miktarda kan olduğunu ve ıslaklık olduğunu söyledi kızlık zarı bozulmuş mudur.

Tahlil.com Cevabı : Bu tip yaşanan ilişkilerde kızlığın bozulması pek mümkün değildir. Kanamanın sebebi muhtemelen sürtünme sırasında tahriş olmuş bir bölgeden gelmiş olabilir.