Vaginal Akıntı Gram Boyama: Epitel hücreleri, gram-pozitif basiller, gram-pozitif koklar, maya hücreleri görüldü. Sonuç: Candida albicans

39 yasında evli bir bayanım.vajinal tahlil sonucumu yorumlayabilirseniz çok sevinirim.Vajinal Kültür ³ Örnek Türü: Vaginal Akıntı Gram Boyama: Epitel hücreleri, gram-pozitif basiller, gram-pozitif koklar, maya hücreleri görüldü. Sonuç: Candida albicans Ureaplasma/Mycoplasma Kültürü Örnek Türü: Servikal Sürüntü Köken-1: Mycoplasma hominis üremedi. Köken-2: Ureaplasma urealyticum üremedi

Tahlil.com Cevabı : Vajinal kültürde mantar enfeksiyonu sonucu çıkmış.Bu yönde bir tedavi olmalısınız.