Yerleşme kanaması olabilmesinden korktum ilişkiden 21 ve 30 gün sonra test yaptım negatif çıktı kabızlık problemi yaşıyorum karnımda sertlik va.r Hamilelik var mı?

Merhaba bundan 1 buçuk ay önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdim bende bir şey yoktu onda boxer vardı ve boxera boşaldı 13 gün sonra 6 gün süren bi kanamam oldu ama miktarı normale göre azdı 2 gece normal geldi sadece çok stresliydim o dönem yerleşme kanaması olabilmesinden korktum ilişkiden 21 ve 30 gün sonra test yaptım negatif çıktı kabızlık problemi yaşıyorum karnımda sertlik var hamilelik??

Tahlil.com Cevabı :

Sürtünme ve benzeri yolla gerçekleşen cinsel yakınlaşmalar sonrası hamilelik ihtimali ancak sperm hücrelerini ihtiva eden meninin vajinaya girmesi ve burada yumurta ile birleşmesi söz konusu ise bulunmaktadır.
.Belirtiğiniz ilişki sonrası vajinaya sperm bulaşı söz konusu ise, bu durumda beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yaptırmanız uygundur.

Aşağıdaki bağlantıda da konuya dair detaylı bilgiler bulabilirsiniz.