Adet olamadım henüz.Hamile olabilir miyim?

25 temmuz tarihiyle 27 temmuz arasinda erkek arkadaşımla cinsel ilişkim oldu.Yumurtlama dönemimdi. Çoğu zaman içime boşaldı ve pişman olduk 27 temmuzda ertesi gün hapı kullandım. Ayın 12 sinde adet olmam gerekiyor ve bugün ayın 11 i sizce hamile miyimdir lütfen cevap verin ?

Tahlil.com Cevabı : Bir hafta daha bekleyin, adetinizde gecikme olursa test yaptırın.