Çamaşır Suyu Kanserojen mi?

01.06.2018 09:24
Çamaşır suyu, en sık kullanılan ve hijyenine en çok güvenilen temizlik ürünüdür
Çamaşır Suyu Kanserojen mi?
A

Çamaşır suyu, en sık kullanılan ve hijyenine en çok güvenilen temizlik ürünüdür. Son zamanda kanser yaptığına dair haberler ise, kullanıcıları tedirgin etmektedir. Neticede bu ürünler, evin her köşesinde, okullarda lokantalarda, kısacası insan yaşam alanlarında devamlı olarak kullanılmaktadır.

Çamaşır sularında toksik madde oranı çok düşüktür. Bu sebeple kansere yol açmadığı pek çok araştırma neticesinde onaylanmıştır. Ancak tabii ki dikkatli kullanılmalıdır. Özellikle üzerinde yazılan uyarılara mutlaka uyulmalıdır.

Çamaşır suyu kullanımında, kesinlikle başka ürün ile karıştırılmamalıdır. Karıştırıldığında zehirleyici etkiye sahip olabilir. Sadece su katılarak kullanılmalıdır. Özellikle bulaşık yıkama suyuna katmak gibi direk insana temas eden malzeme temizliklerinde mutlaka su ile karıştırılarak kullanılmalı ve çok iyi durulanmalıdır.

Lazer Epilasyon Seans Sayısı Neye Göre Belirlenir?
Lazer epilasyon; vücudun belli bölgelerinin, kıllardan tamamen arınmasını sağlamaktır
Kimyasal Maddelerin İnsan Sağlığına Zararları ve Korunma Yolları
İş hayatında üretim ve teknik hizmetler başta olmak üzere bir çok alanda çalışanlar, çalışma ortamlarında kimyasal maddelere maruz kalabilmektedir
Tüp Bebek Aşamaları
Brüksel Tüp Bebek Merkezi Direktörü Prof
Kalıcı Parfümün Sırları
Parfüm; kadın, erkek herkesin çok sık kullandığı kozmetik bir üründür. Parfümün kokusunu uzun süre hissetmek isteriz.
Mutlu Olmak İsteyenlere Altın Kurallar Nelerdir?
Evet herkes farkında hayat kolay değil,Mutluluk da hemen herkesin ortak isteği.Bu yazımızda mutlu olmak isteyenlere bazı altın kurallar önereceğiz.
tahlil.com
tahlil.com
tahlil.com