1 ay sonra kan testi yaptırdık negatif çıktı.

6 martta kız arkadaşımla sürtünme yöntemi ile birlikte olduk vajina çevresine boşalma olmadı ancak yine de gebelikten şüphelendiğimiz için 1 ay sonra kan testi yaptırdık negatif çıktı idrar testleride negatif ilişkiden sonra 3 kez adet gördü bu durumda gebe olma ihtimali var mı belirti yok yardm edn

Tahlil.com Cevabı : 3 kez adet görmüş, kan ve idrar testleri negatif çıkmış. Hamile olma ihtimali yok.