11 haftalık hamileyim. Bebegin boyu ve ense kalınlığı ölçüldü sonuç: :2.5mm.

29 yaşındayım 11 haftalık hamileyim. Bebegin boyu ve ense kalınlığı ölçüldü sonuç: :2.5mm. CRL:4.69. Nazal kemik pozitif denildi.rnSizce bi sıkıntı var midir?

Tahlil.com Cevabı : Fetal ense kalınlığının 3 mm ve üstü olması istenen bir durum değildir.Sizde 2,5 mm çıkmış.Korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyoruz.Aşağıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Fetal ense kalınlığı nedir?