İki gün önce test yaptırmıştım beta 18.59 idi?

merhaba ben iki gün önce test yaptırmıştım beta 18.59 idi bugün tekrar test yaptırdım 20.4 çıktı. sağlıklı bir gebelik mi yoksa değil mi diyebilmek için henüz erken mi?bu benim 2. gebeliğim. diğer bebeğimde gelişememişti ve kürtaj oldum. acaba akraba evliliğiyle bir ilgisi var mıdır?ne yapmamı önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz önümüzdeki günlerde beta hcg testini tekrar edecektir