Acaba hamile miyim?

hocam merhaba cuma gunu beta hcg testı yaptırdım sonucum 42.38 cıktı dunse evde ısrarde gebelık testı yaptım ıkı cızgı bırı sılık cıktı bugunse saglık ocagna kayıt amaclı gıtım oarada ıdrarle yaptılar cıkmadı acaba hamılmıyım sonuclara gore cvp ıcın sımdıden tsk ederım

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar birbiriyle çelişkili çıktığından bir şey söylememiz mümkün değildir. 72 saat sonra kanda Beta HCG çalışılması uygundur..