2 aydır evliyim, evlilikten önce gecikmeli adet goruyordum.

Mrb hocam, 2 aydır evliyim, evlilikten önce gecikmeli adet goruyordum, son ayda adet tarihinden 4 gün once oldu. (15 nisanda oldu) Bu aylık adetime 2-3 gun var daha. Sabahın ilk idrarinda test yaptım, silik çizgi belirdi. Acaba hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Biraz erken test yapmışsınız. Adetinizin beklenen tarihinden en az bir hafta sonrası test yapmanızda fayda var.