2 günde bir esrar kullanıyorum bazende hergün. Ehliyet sınavı için kan testi yaptıracağım

 2 günde  bir esrar kullanıyorum bazende hergün. Ehliyet sınavı için kan testi yaptıracağım, sizce kanımda çıkar mı uyuşturucu madde. ?

Tahlil.com Cevabı : Uyuşturucu kullanıp kullanmadığınız rutin kan testlerinde çıkmaz.Ama biran önce bu zararlı alışkanlığı bırakmanızı öneriyoruz.