Tahlil sonuçlarıma göre lenfoma olabilir mi?

Merhabalar 25 yaşindayim 3 nisan 2012 de splenektomi oldum tani koyulamadi ilik biyopsisi ve patoloji sonucu temiz cikti lenfoma şuphesi var rutin rahlillerim devam ediyor son iki tahlilimde eos degeri 0.0-0.7 araligi benim değerim 21.8 cok yuksek cikti nedeni lenfomayla alakalimidir ve budeger bana normal yasamimda nasil etki eder ilginiz icin tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı : Eosinofil değeriniz oldukça yüksek.Bunun yukarıdaki yazıda da anlatıldığı üzere bir çok nedeni olabilir.Bir hematoloji uzmanına danışmalısınız, periferik yayma adı verilen bir teste de ihtiyaç var.