2 senedir evliyim ama ayri yasiyoruz ben gecen ay onun yanina gittim ve iliskiye girdik iliskiye girdikten 2 gun sonra adetim geldi ?

i 2 senedir evliyim ama ayri yasiyoruz ben gecen ay onun yanina gittim ve iliskiye girdik iliskiye girdikten 2 gun sonra adetim geldi ama normalde 12-14 arasina gelicegine 8nde geldi ve normalde 4-5 gun suruyor ama bu sefer 3 gun surdu ve ben gelmeden bir gece daha beraber olduk ben 3 haftada biraz kilo aldim midem bulaniyor ve kalcalarim genisledi gunume daha var ama test yaptim negativ cikti yani yumurtama zamanimla iliski zamanimin alakasi yok ama ihtimal olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığınız bulunmuyor.Ancak yumurtlama ve ilişki zamanı hamilelik oluşumunda tabii ki önemlidir.