Beta hcg ölçümüne baktılar.1.29 çıktı.mağızdanim bozuldu?

iyi günler .adetime daha 1 hafta var.mide bulantısı nedeniyle kan tahlili verdim.hamilelik düşündüğümü söyledim..beta hcg ölçümüne baktılar.1.29 çıktı.mağızdanim bozuldu.bende bir miktar kansızlık mevcut ve idrar yolu enfeksiyonum var.günleri hesap ederek eşimle birlikte olduk.Fakat bu değer canımızı sıktı.acaba mı diyoruz artık?değer için erkenden mi kan verdik?yardım ederseniz seviniriz.ne yapmamız lazım.saygılar.

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda sitemizde defalarca uyarıda bulunduk, lütfen uyarılarımızı okuyun.Erken test yaptırmışsınız, boş yere vakit, para harcamışsınız