23 martta sürtünerek denilecek kadar az bi ilişkiye girdik sevglim vajinaman üzerine boşaldı, test yapıyoruz negatif pozitif çıkmıyor .

23 martta sürtünerek denilecek kadar az bi ilişkiye girdik sevglim vajinaman üzerine boşaldı adetim 15 20 arası ama 1 ay oldu hala gelmiyor test yapıyoruz negatif pozitif çıkmıyor hiç bişey çıkmıyor hamilemiym ?

Tahlil.com Cevabı : Emin olmak için kanda Beta HCG tetsi yaptırmanızda yarar var.